Gizlilik Politikası

www.dijitaldanisman.net internet sitesi gizliliği ciddiyetle muhafaza eder.Gizlilik ilkeleri ile ilgili veriler aşağıda yer almaktadır. Lütfen gizlilik ilkelerini okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.dijitaldanisman.net İnternet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı,e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.dijitaldanisman.net İnternet sitesinin yönetemediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılamaz ve paylaşılamaz.

Bilgi Toplama Ve Kullanımı

www.dijitaldanisman.net İnternet sitesi siteye üye olduğunuzda beya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.dijitaldanisman.net internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.dijitaldanisman.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyeside barındırabilir.

Hizmetler daha iyi hale getirilmesi ve geliştirilmesi için toplanan bilgiler analiz ve rapor edilebilir.

Bilgi Paylaşımı Ve İfşa Edilmesi

www.dijitaldaisman.net internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmaz bilgiler bu taraflara kiralanmaz ve satılmaz.

Gizlilik Ve Güvenliik

Kullanıcılara ait bilgiler sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır. Sadece ürün ve hizmet bilgileri gerekli durumlarda ilgili personel tarafından incelenmektedir.

www.dijitaldanisman.net